Finále bude bomba!

13. dubna 2010 v 20:06 | Elena |  Nina-novinky
PW: Když hraješ Katherine i Elenu, jaký je to pocit, že ztvárňuje 2 osobnosti? 
Nina: To je přesně to, co mám ráda na VD. Přesně to, kvůli čemu je tento seriál takový vzrušující. Není mnoho seriálů, kde jedna herečka nebo herec ztvárňuje více osob. Mně se velmi líbí, že si mohu zahrát takovou mrchu, jakou je Katherine. Má stovky let a je nebezpečná. 

PW: Budeme ještě vidět Katherine v této sérii? 
Nina: Nechci velmi mluvit spoiler, takže uvidíte. 


PW: Mnoho fanoušků si myslí, že se Elena zamiluje do Damona, protože vypadají lépe než pár. 
Nina: Opravdu ? To je vtipné. 

PW: Ty si to nemyslíš?
Nina: Já si myslím, že si to fanoušci myslí jen proto, že tento vztah je zakázán. Damon je nebezpačný a není vhodný pro Elenu, ale přece je mezi nimi nepochopitelné pouto. Elena ho nelubim, nýbrž jej chápe. Chápe proč dělá to, co dělá. Jejich vztah je stále více a více komplikovaný. Kdo ví co se mezi nimi stane v budoucnosti, ale teď je to série Eleny a Stefana. Elena udělá vše pro Stefana a mezitím se musí smířit s tím, že je v obraze i Damon. 

PW: Ale podle mne i scénáristé vás chtějí dát dohromady. Viděl jsem fotky z epizody Miss Mystic Falls a dost to tak vypadá. 

Nina: Tolik mohu říci, že jejich vztah zůstane takový, jaký byl dosud. Tančí spolu, protože to tak vyšlo. Elena je věrná a vše co dělá dělá dobře. V ničem se nepodobá Katherine. Nikdy by neublížila Stefanovi. 

PW: Když už mluvíme o této epizodě, byla si už v takové situaci? 
Nina: Ne. Ale toto ani není ta typická soutěž krásy. Zde nevyhazujeme hole a nemluvíme o tom, že chceme světový mír. Je to kvůli oslavě města, která je součástí historie a bude to mít dopad i na finále. 

PW: I tento seriál je asi takový typ, který neskončí finální částí, ale má pokračování v první epizodě příští série ... 
Nina: Přesně tak . Všechny epizody až do konce budou šokující, hlavně ta poslední, kterou začínáme točit příští týden. 

PW: Četla si už scénář? 
Nina: Ne, ještě nikdo ho nečetl, ale slyšeli jsme nějaké detaily, takže vám mohu garantovat, že budete velmi překvapeni. Léto bude hotové peklo pro fanoušky. 

PW: V listopadu jsem mluvil s Kevinem Williamsonem a řekl, že jeho snem je, aby v některé epizodě hrála i Taylor Swift upírku. Co je tvým snem? 
Nina: Amanda Seyfried. Ona by fakt mohla být brutální upírku. Je nesmírně talentovaná a má takový pichlavý pohled. Umím si ji představit jako hrůzostrašnou upírku. Byla bych ráda, kdyby hrála v seriálu. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama