Listopad 2010

Zápis Končíí!!

28. listopadu 2010 v 20:27 | CandicQ |  Zprávy

Zápis končí!!!

Ano je to tak meli jste na to jeste delší dobu než sem napsala.Nejspíš zítra tu bude jak to dopadlo.

To všechno jinak jelikož mám šptaný známky na pc moc nemužu a novinky přidám tak zítra budu se snažit.Jinak nejvíc jich přidám ve čtvrtek a hlavne v pátek a sobotu.

Mej te se pekne papa CandicQ

Katarina

28. listopadu 2010 v 20:24 | CandicQ |  Katarina-photoshoots
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

zdroj:damon-online.blog.cz

Caroline and Tyler: Potential love triangle

25. listopadu 2010 v 13:06 | CandicQ |  Novinky
Konečně to přijde. už brzy uvidíme Tylerovu přeměnu ve vlkodlaka. Naštěstí na to nebude sám - najde nečekaného spojence v Caroline (Candice Accola). Accola a Trevino udělali rozhovor se Zap2it a mluvili o nezvyklém poutu mezi upírem a vlkodlakem.
Na internetu se tomuto páru začalo přezdívat "Forwood" - Caroline Forbes & Tyler Lockwood.

Když byli ale dotázáni na milostné pouto, chvíli jim trvalo, než odpověděli. "Podle mého názoru je na každém romantickém vztahu nejúžasnější, že na počátku je přátelství," řekla Accola. "Kdo ví, co se stane v průběhu série, ale já si myslím, že právě teď je to o tom, že oba prožívají podobné období, kdy nastupují na novou etapu jejich života, i když v tak extrémním napřirozeném stylu."
"Tyler pozná Caroline lépe, než kdokoli jiný," řekl Trevino.

Carolinin zájem o Tylera ho překvapí a je kvůli tomu nejdřív trochu skeptický. On bojuje se smrtí svého otce a stále si myslím, že ho jeho strýc Mason opustil kvůli surfování na Floridě. "Možná se zdržuje kolem. Proč se zdržuje kolem? Proč se o Tylera zajímá?"

Je tu ještě jeden problém, o kterém nikdo nechce mluvit - co s Mattem (Zach Roerig)? On je Carolinin bývalý - a ještě se přes ní nepřenesl - a on má být Tylerův nejlepší přítel. Zničí nové pouto mezi Caroline a Tylerem jejich přátelství nadobro? "Teď je to trojúhelník," vysvětluje Trevino. "Tyler a čím si prochází, a čím si bude muset projít, a Caroline a Matt. Takže si myslím, že v pár příštích dílech tu bude tohle trio."


Damon's Vampire Rival - Klaus [Spoiler]

25. listopadu 2010 v 13:05 | CandicQ |  Novinky
Umírám touhou vědět nějaké nové informace o Vampire Diaries. Můžete mi pomoct? - Valerie

ADAM: Do města přichází Klaus. Často zmiňující člen Originals je popisován jako pohledný, okouzlující a 1000let starý upír. Pociťujeme přicházející napětí mezi Damonem a Klausem. Klasovy bezprostřední plány zapojení Alarica, kterého pomocí své síly přinutí pro něj pracovat a nechá ho na svátky unést Jennu. (Ta Dívka nemůže mít nikdy přestávku?)


Spoiler Chat: More News of Vampire Diaries from E! Online

25. listopadu 2010 v 13:04 | CandicQ |  Novinky
Řekni nám něco o vztahu Bonnie a Jeremym ve Vampire Diaries? Chci, aby byli spolu! Zatim nic. Dám vám vědět, jestli/když něco nového uslyším, ale zatím je kolem tohoto páru vše v klidu.

Vampire Diaries spoiler!
David Boreanaz je nová hostující hvězda ve Vampire Diaries! Dobře, to je vtip - opravdu není. Ale můžeme říct, že v seriálu se objeví další nová postava, která se bude jmenovat Angel, a v tomto případě se jedná o ženu. Je to televizní reportérka, která bude flirtovat s Damonem poté, co přijede do města skrýt "souvislosti s drogami" krvavou lázeň. Když už mluvíme o nových postavách, můžeme očekávat, že poprvé se setkáme s Klausem v epizodě 2x16.


Katerina Graham With Her Boyfriend On A Romantic Walk (November 22, 2010)

25. listopadu 2010 v 12:58 | CandicQ |  Katarina-novinky
Katerina Graham šla včera ráno se svým přítelem Cottrellem Guirdryem na procházku a potom do restaurace Yiipy.
Moc jim to spolu slušelo! A mají tak nádherného pejska.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com...

zdroj:damon-online.blog.cz

TVD 2x11 (By the Light of the Moon) - Photo Gallery

25. listopadu 2010 v 12:54 | CandicQ |  Photoshoots
THE VAMPIRE DIARIES | 2. Season | 2x11 By the Light of the Moon

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Dobrev: 'I'm proud to be Bulgarian'

25. listopadu 2010 v 12:53 | CandicQ |  Nina-novinky
Nina Dobrev, která hraje v seriálu The Vampire Diaries Elenu Gilbert a Katherine Pierce prozradila, že je hrdá na to, že je Bulharka. "každý kdo mě zná ví, že jsem Bulharka a že jsem na to hrdá!" řekla Nina. "S rodinou mluvím bulharsky a když mě moji přátelé slyší, říkají "Wow, to je skvělé že mluvíš jiným jazykem! Zní tak úžasně" Nina také hovořila o své budoucnosti a přiznala, že doufá, že jednoho dne udělá filmy. "Stále se snažím mít na svou práci vysoké nároky, zlepšovat se, hledat náročnější role a dělat dobré filmy," dodala. "Chtěla bych vyzkoušet všechno. Ráda bych hrála ve filmech různých žánrů - komedie, romantika, drama, akce a další..."

V minulém díle jsme ji mohli slyšet i my. Podle mě je to vážně moc hezký jazyk. Takové zpestření každodílové angličtiny.


Two New Photos of Episode The Sacrifice

25. listopadu 2010 v 12:51 | CandicQ |  Photoshoots

imagebam.com imagebam.com...

zdroj:damon-online.blog.cz