Srpen 2011

Layout

22. srpna 2011 v 22:13 | candicQ |  Layouty
tento layout by se mel brzy objevit na blogu poslala jsem e-mail už Katty a moc ji dekuji pokud mi ho jak bude mít čas nastaví.

Kevin Williamson for KSite TV

22. srpna 2011 v 22:00 | CandicQ
Co nás v nové řadě čeká?
v prvním díle zemře a už nikdy se v seriálu neukáže. Dobře? Ne.
Je opravdu těžké hovořit o nové řadě, protože mám nutkání jít za Julií a ptát se jí: "Mluvili jsme už někdy o tomhle? Můžeme to prozradit? A co tohle?" Takže vážně nevím, protože já tak moc mluvím. Seriál je založen na zvratech v ději. O tom to zkrátka je. Proto tak rád píšu scénář. Takže poslední věc, kterou bych chtěl, je prozradit příliš mnoho.
Dá se říci, že třetí sérii jsme rozdělili do kapitol. První kapitola se bude týkat Klause. Uvidíme, jaký vliv bude mít Klaus na Stefana, co má v plánu. Co tenhle kříženec vlastně chce? Nahlédneme do soukromí rodinky Původních a dozvíme se, co byli zač. Možná, že budeme mít tu čest se s některými z nich i setkat. A jestli si ještě vzpomínáte na všechny ty mýty o Původních, které byly vyřčeny, tak víte, že Elijah mluvil o osmi členech rodiny a o tom, že Klaus byl vlastně bastard. Tedy on stále je. A teď se z něho stal kříženec a je tak sám. Takže první věc, kterou si představím, je, že tuto okolnost bude chtít změnit.
Jaký je apel seriálu, ve kterém upíři nejsou zas tak úplně špatní, takže je lze těžko soudit?
Ano, nelze je odsuzovat, tím spíše ne Damona, který se, ač s velkou neochotou, stane hrdinou. Nikdy to ale nezamýšlel. Nepovažuje se za něj. Záchrana pár lidských životů ještě není důvod, proč být hrdina. Ale teď jím tak nějak být musí, jinak riskuje, že ztratí Elenu - její důvěru, její přátelství. Je to velice zajímavé. Pro jejich vztah je to krok kupředu, ale pro Damona jsou to tři kroky zpátky. Myslím, že Damon s tím bude zápasit, dokud mu budou stačit síly, dokud ten všechen vzdor v něm neexploduje a něco se tím tak nepokazí. Bude to souviset také s tím, co se bude dít mezi ním a Elenou.
Elena bude svádět boj s tím, co jí v minulé sérii řekla Katherine; že je v pořádku mít je oba. A ona se toho chytí. Udělá to. Ale jaký druh lásky to vlastně je? My všichni víme, že existuje tolik druhů lásek. Je to zrovna ta romantická?
Další kapitola se bude týkat "love story" mezi Elenou a Stefanem. Bude zábavné sledovat všechny ty zvraty, protože víte co? Ona sama neví, jak dál.
Kde se teď právě nachází Katherine?
To je dobrá otázka. Nicméně, vám to nemohu prozradit, protože to nevím. Katherine se na třetí sérii podílet bude, to bez pochyby. Ale máme toho tolik co vysvětlovat hned ze začátku série. Určitě se objeví už během prvních šesti epizod. Ale pokud jde o její vztahy a její životní příběh, tak toho moc v těch prvních šesti dílech neuvidíte. Je to velice zajímavá postava pro zpestření děje, ale jak už jsem řekl, nebude zakomponována do té hlavní dějové linie, protože jsme velice zaneprázdnění vyprávěním o Klausovi, Stefanovi a rodince Původních. Také máme Jeremyho, který vídá duchy. Máme toho tolik co říct, ale ke Katherine se určitě dostaneme.
Jakou roli budou hrát duchové z Jeremyho minulosti ve třetí sérii?
Radikální. Na první pohled to není tak patrné, ale když budete sledovat TVD, tak brzy pochopíte, o co vlastně jde. A dojde vám, proč dostal Jeremy tu příležitost po svém znovuvzkříšení vídat mrtvé. Bude také hodně zajímavé sledovat, jak to všechno řeší s Bonnie, která se mu ve všem snaží pomáhat. Bude stát mezi dvěma svými láskami a čarodějkou. Jak zábavné.

Pozastavení

22. srpna 2011 v 21:57 | CandicQ |  Zprávy
Takže jsem na temto blogu nebyla od května,.. a duvod nemela jsem proste čas uzavírali se známky ve škole a proste pak přišli prázdniny a já jsem se rozhodla blougu nechat na dobrou ale jelikož moje nejlepší kámoška Maky mi řekla že je škoda skončit neco co jsem mela ráda,....takže POZASTAVENÍ končí!!! Já doženu všechno a napíšu všem mím sbéénkum a udelám menší upravu tady na blogu a začnu novým vzhledem!!!
Vaše CandicQ