Ian-Novinky

Ian Shoots Clip for Dima

10. října 2011 v 20:36 | CandicQ
V LA se právě natáčí klip slavného zpěváka Dima a Ian bude v klipu účinkovat. Objevily se první fotky z natáčení.
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.
zdroj:damon-online.blog.cz

Ian Somerhalder About Kidnap of Elena

17. března 2011 v 20:54 | CandicQ
Ian Somerhalder byl při rozhovoru s MTV Hollywood Crush dotázán, jestli už mají informace o tom, jak by měla 2.série skončit. Podle Ianových slov to neví ještě nikdo. "Jsem velmi nadšený, až uvidím, jak to skončí. Víte, tohle není jako film, kdy dostane scénář až do poslední scény." Na otázku, co by rád viděl odpověděl takto: "Rád bych viděl, jak Damon unese Elenu a pak spolu odjedou do Karibiku. Nebo nejdřív do Paříže a pak na jednu sérii zmizí do Karibiku, nebo tak něco. Víte, všichni by je společně hledali ."

Ian Somerhalder Talks Vampire Diaries Death and Dawn Olivieri

7. února 2011 v 16:53 | CandicQ
Damon jde po stopách svého bratra a užívá si společnost lidských dívek. Ale jak řekl Ian pro TVLine, neznamená to, že láska Damona k Eleně je pryč. Ve skutečnosti se jeho boj se všemi pocity stává horším. "Někdy prostě musíte jíst lidi," směje se Somerhalder, který tím samozřejmě odkazuje na předešlé dvě epizody seriálu.

"Celý tahle věc začíná Damona opravdu tížit a je pro něj čím dál obtížnější potlačit své pocity," říká. "Ta frustrace smíchaná s nebezpečím, vlkodlaky a Klausem - je toho na něj už moc."

Přidejte k tomu všemu lásku Damona k Eleně a máte spoustu problému i na upíra. "Skutečnost, že

Elena, toto krásné stvoření, které zbožňuje, by mohlo podlehnout jiné osobě, a on nad tím nemá kontrolu, ho opravdu štve. Má chránit to, co miluje, a on a Stefan se dají dohromady, aby mohly společně dokončit věc ohledně Klause.

Zadejte Andie Star (hrála Dawn Olivieri) jako novou přítelkyni Damona. Je smutné, že to nebyla žádná love story. "Damon dostane horkou výzvu, která je jen tak mimochodem televizní reportérka," vysvětluje Ian Somerhalder. "Je to super-zábavné být kolem, protože ona je žena, nikoliv dívka vysoké školy. Dodává do show novou odlišnou dynamiku. Je velmi nepředvídatelná, vtipná, nemá co ztratit. Není zasvěcená do nějakých nadpřirozených událostí, je jen člověk - ale pod tím vším... je smutné, že jediný způsob, jak můžete vyjádřit své skutečné pocity, je to...že někoho násilím přinutíte."

Ian Somerhalder Interview for Cosmopolitan

28. ledna 2011 v 20:23 | CandicQ
Cosmopolitan: Co je nejtěžší na hraní upíra?
Ian: Nejspíše to, že hrajeme i v noci. Všichni jsme pracovali až do 7.00 a pak jsme spali celý den.

Cosmopolitan: Jak se snažíte zapůsobit na holky?
Ian: Vařím pro ni. Říká se, že láska prochází žaludkem a já doufám, že je to tak i u dívek. Jednu jsem dostal například v letadle do Paříže, stačí jen povečeřet.


Cosmopolitan: Co je podle vás špatné?
Ian: Když někdo nemá rád zvířata. Pracuji hodně s lidmi a starám se o tři kočky. Nezáleželo by na tom, jak sexy by ta dívka byla, když by neměla ráda zvířata. To by byl velký problém, hlavní problém.

Cosmopolitan: Popište nejodvážnější věc, kterou jste kdy udělal?
Ian: Potápění se žraloky v Jihoafrické republice. Být v kleci, která je široká jen 8x8 metrů a plavat tam mezi žraloky je velice intenzivní.

Cosmopolitan: Máte nějaký skrytý talent?
Ian: Umím kaligrafii. A navíc ovládám perfektně své nohy. Kdybych měl zlomené obě ruce, tak bych dokázal napsat milostný dopis právě jenom nohama.  

zdroj:damon-online.blog.cz

Ian Somerhalder talks about his Wishes for Year 2011

8. ledna 2011 v 14:42 | CandicQ
Bývala hvězda seriálu Ztraceni, Ian Somerhalder, kterého známe především jako upíra Damona Salvatora ve Vampire Diaries, odhalil některá ze svých přání pro rok 2011. V roce 2010 tvrdě pracoval, a tentokrát by chtěl více relaxovat a mít nějaký čas na pohodu.

Zkrátka dělat věci, které má nejraději: "Chci hrát víc fotbal, jízdu na koni a dát pusu několika dívkám, ale jenom těm, které nekouří," varoval.

Ian Somerhalder - Guest to the Bloodynight Con

28. prosince 2010 v 20:46 | CandicQ
KLZ Events oznámily, že prvním potvrzeným hostem na akci s názvem Bloody Night Con je Ian Somerhalder, jeden z nejvíce sexy upírů v televizním světě... Ian se taky mezi diváky stal nejočekávanějším hostem této show. Tato show spočívá v tom aby si jí Ian užil a připojil se ke svým fanouškům v mnoha zajímavých akcích.

Akce se bude konat od 11. do 12. února 2011 ve Španělsku v Barceloně. KLZ events chce dosáhnout toho, aby fanoušci mohli obdivovat své idoly a vidět je na živo.. lístky budou v prodeji už od 2. ledna 2011. Pro více informací můžete navštívit oficiální stránku, Twitter nebo Facebook tohoto podniku..

Interview with Ian Somerhalder for ETonline!

15. října 2010 v 21:08 | CandicQ
zdroj:damon-online.blog.cz

Jeho pronikavé modré oči jsou jednou z prvních věcí, které si všimnete na Ianu Somerhalderu, který byl jedním z prvních znaků pro trosečníka ze seriálu "Lost", který zde ovšem zahynul. Teď už je zpátky ze světa nemrtvých - vlastně, je mrtvý pořád - s jeho rolí jako "badvampire" Damon Salvatore ze seriálu "The Vampire Diaries".Právě o něm a jeho upíří postavé vám přináším jeden rozhovor z ETonline.

ET: Jste fanouškem celého upířího šílenství?
Jsem z New Orleans, a tak jsem vyrůstal s Anne Rice. Od velmi mladého věku jsem věděl hodně o upírech a vždy si ho chtěl jednou zahrát.

ET: Jak jste se připravoval na hraní upíra?
Nemám rád krev. Krev mě trochu děsí. Takže když hraju ten "upíří hlad", tak například myslím na to, že jsem uvízl v letadle a tam není jídlo a mám velký hlad. Představte si, že jste upír a máte 160 let životních zkušeností - znalostí lidstva, života a smrti, a vlastně všeho -a pak, že vaše smysly jsou zvýšený o 1000 procent. Všechny věci, které uslyšíte se musíte naučit zablokovat. Doufám, že to dělám správně.

Ian Somerhalder talks about his Character for TV Fanatic!

7. října 2010 v 12:32 | CandicQ
zdroj:damon-online.blog.cz
V exkluzivním rozhovoru s TV Fanatic, herec Ian Somerhalder pověděl něco málo o své roli Damona v seriálu a také se zmínil o svém úsilí zabránit úniku ropy v jeho rodné Louisianě. Pro vás mám krátký překlad týkající se seriálu Vampire Diaries!

Neměli jsme za to, že by něco mohlo překonat první sezónu show Vampire Diaries, ale druhá sezóna ukazuje, že jsme se mýlili.
Doufám v to. Všechno zatím vychází skvěle. Zavázali jsme se a také chápeme, že musíme překonat loňskou sezónu. Katherine je zpět, a před námi je ještě spousty neznámých sil, které číhají kolem. Myslím, že dynamikou této sezóny je, že není až tak moc zábavná pro Damona [smích]. Nechápu ten zmatek a ničení, ale je to tak více nadité a dynamické. Myslím, že super věc na tom všem je, že Stefan a Damon budou muset táhnout za jeden provaz a jejich vzájemné rozdíly budou muset jít stranou. Oba budou muset bojovat za to, co mají rádi, což je město a Elena.

Ian Somerhalder talks about "Memory Lane" for PopWrap!

30. září 2010 v 12:51 | Elena
imagebam.com   
Ian Somerhalder včera ráno diskutoval s PopWrap o vztahu Damona s jeho bratrem Stefanem, Elenou, Katherine a dalších s ním souvisejících postav ve Vampire Diaries. Ale především řekl pár informací o epizodě "Memory Lane."

PW: Co byste řekl, že bylo vaše oblíbené v nadcházející epizodě?
Ian: Flashbacková epizoda je opravdu velká - velké množství záběrů do minulosti. Cool věc byla, a to i pro mě jako diváka, co nového se z té minulosti odhalilo. Bylo to to, co se přesně stalo v té hrobce. A Katherine je ta, která to vysvětlí a sami uvidíte vizuálně rok 1860. Je to matoucí, silné a chladné. Je to přesvědčivé, dynamické a plné s*** , které jsem vždy chtěli vědět.Bude zábava se na to dívat...

Ian Somerhalder, L'uomo Vogue July 2010

9. srpna 2010 v 14:55 | Elena

 
 

Reklama