My Diaries

Nový Layout

14. března 2012 v 20:56 | CandicQ
Jak jste si mohli všimnout tak je tu Nový layout,...

Tenhle layout se mi hrozne líbí je fakt hodne podařený a na další layout bych asi chtela Candice accola a nebo paul Wesley jeste uvidím.

Ale doufám že se vám líbí tento layout protože tenhle nemá chybu je totálne dokonalý,....:-)
A dekuji moc dark která mi tento layout udelala DEKUJI JE UŽASNÝ!!

Zítra jsem neco přidám ale dám vám jsem jetse pár mojich oblíbených písniček pokud to pujde,...:-)

Vaše CandicQ

Minulý Pátek(Ožrala chodí dom v 9:30 ráno)

14. února 2012 v 21:18 | CandicQ
Jinak jsem jsem psala v pátek jsme byla na brigáde od 17:00 v 21:00 jsem jela dom a on me vysadil u hospody tak jsem šla do hospody a tam byli kámoši a jeden kámšo slavil 38( s nema sedím pořád jak dky v hospode) puvod jsem si dala pouze Vitu(sodovka) jenže oni začali objendávat panáky a já jsem skončila na šrot.

Bylo nás tam tak 5(Mišák-21,Milan-26,Matýsek-35,Přema-38,já-18,Marcelka-19 a pak Hospodský) byli jsme tam do 2:00 ráno a pak jsem šla dom jenže kámoš matýsek(35) me pozval na čaj tak jsem tam šla jenže jsme se dívali na film a já jak si usla jenže ho nenapadlo me zbudit,...on me nechal spát a když jsem se zbudila bylo 7:44 takže jsem spala dál a dom jsem došla 9:30 mela jsem velké štestí že naši nebyli doma a že dojeli až v 11.Bratr nakonec nic neřekl což jsme byla ráda :-)

Nemám moc času

30. října 2011 v 20:22 | CandicQ
Já vím jsem hrozná ale já proste nemám ted čas,....mám brigádu a hlavne se musím učit,...
Ale já to zítra hned jak dojdu ze škole všechno napravím a dodám nejaký ty články a potřebovala bych novou admin to vím jiste,... Pokud chceš být spoluadminka aby si přidávala články taK 3x týdne nebo stačí jenom o víkendu týden nejak zvládnu ale o víkendu mám brigádu.

Chceš být spoluadminka? tak napiš do komentářu tohle
Nick:
Blog:(pokud máš)
Jak často budeš dávat novinky na blog:
Kontak na sebe nejlepší by byl facebook já icq atd nemám
e-mail:

Muj ted oblíbený song snad se vám taky bude nekomu líbit

Dobrou Noc

26. října 2011 v 22:43 | CandicQ

The Secret Circle

20. října 2011 v 19:03 | CandicQ
Ahojky chci se vám zeptat jetsli nekdo neznáte seriál The Secret Circle je to od stejného autora co napsal The Vampire Diaries,....a vipadá to moc dobře,... chci vás poprosit jetsli nevíte kdo má o tomto seriálu blog,.. abych to mohla sledovat online me se to mooc libí.... určite se koukněte,... http://www.zkouknito.cz/video_77492_the-secret-circle-1x01-cz-titulky

Vaše

Dobrou nooc

16. října 2011 v 21:28 | CandicQ
Tak a já se pro dnešek loučím.,..... zítra tu nic nepřibyde musím dohnat články na mém druhém blogu TADY protože Lilly mi psala že nebude cleý víkend na blgou a nevím jetsli tam neco přibyde zítra od ní,... tak vám tam neco hodím,.....takže tady budu vždy obden bude se to střídat,....
17.10 Po-budu na candicq.blog.cz
18.10 Ut-budu tady
19.10 St-budu na candicq.blog.cz
20.10 Čt-budu tady
21.10 Pa-Budu na candicq.blog.cz
22.10-22.10 So,Ne- budu na obou dvou
Dala jsem vám sem menší rozvrh na tento týden bude se to každý týden střídat a vždy v nedeli vám to sem hodím aby jste vedeli taky do dám do menu kdyby jste neco potřebovali at víte kde me najdete!!
Jinak dobrou noc všem,...
Vaše

Podzim

13. října 2011 v 10:00 | CandicQ
Končí léto a nastupuje podzim. Je to jedno z nejkrásnějších ročních období.
Příroda se mění, usychá tráva, pole jsou holá a obilí je sklizené. Fouká vítr a děti si pouští draky. Sklízí se také brambory a zelenina. I zvířata se připravují na zimu, dělají si pelíšky a shání zásoby.
V sadech dozrávají švestky, hrušky a jablka, stromy se zbarvují do nádherných barev, některé také opadávají a zahrady jsou plné listí. Sbírají se různé plody, hlavně šípky. Opět rozkvétají růže. K podzimu také patří sběr vína a vinobraní.
Nesmím zapomenout na kaštany, které každý rok děti sbírají, aby si z nich vyrobily zvířátka. Myslivci také dávají do krmelců kaštany, žaludy a seno.
Já ráda chodím na podzim do lesa na houby a poslouchám, jak les šumí.
Je konec babího léta, rána jsou studená a mlhavá. Častěji prší. Den je kratší a noc je delší.
Dětem skončili prázdniny a začíná nový školní rok.
O podzimu bylo napsáno také mnoho pranostik. Nejvíce se mi líbí tato pranostika:
Teplé září - dobře se ovoci i vínu daří

Nestíhám,nestačím,... :-)

12. října 2011 v 20:19 | CandicQ
Ahojky Zlatíčka :-)
Nestíhám,nestačí mluví za všechno,... nestíhám proste ale já se snažím jsem chodit jak jen to jde když tu nic nepřibývá tak se venuji objednáváni layoutu atd,... moc se vám za to omlouvám
Ale proste učitelka s angličtiny nám dala včera na dnešek se načit 3 maturitní témata,... a to se ze dne na den naučit nedá proto bylo několik petek skoro celá třída,... jsem ráda že jsem se nechala vyzkoušet dobrovolne nebyla jsem si vubec jistá jetsli to umím ale jo dala jsem to za 2. :-) jsem moooc ráda,... aspon se toho nemusím ted mooc učit :-)

My diaries-Demi Lovato

29. září 2011 v 15:00 | CandicQ
Ahojky :-)
Jak pak se máte? Já dneska docela dobře,..... rozhodla jsem že když sem budu spát menší články tak že určite budu přidávat i menší videa s písničkama které mám docela ráda.....
DEMI LOVATO-Skyscraper

Nic

27. září 2011 v 23:00 | CandicQ
Ahojky lidičky :-)
Moc se omlouvám ale dneska vubec nic nepřibylo a přibyde až zítra,.... a proč?
Chystala jsem veci na moji velkou party neboli HAPPY BIRTHDAY :-)
Které slavím v 30.září páč budu slavit už 18 let budu dospělá :D :D ale mooc mi to nepřijde no,....:D:D
A předchvilkou jsem došla s hospody byla jsem si sednou s kámoškou a s kámošem na jedno :D víte co? proste nejvetší česká lež " jdu si sednout na jedno" no a u nás se to trochu rozjelo na panáky atd,... ale jsem v pohode zahrali jsme si šipky a kámoška udelala opravnou maturitu s Matematiky tak jsme slavili :D proste jsem si dnešek bezva užila a zítra me tu máte jak na koni :D
Dobrou noc vaše CandicQ
 
 

Reklama